Побут експедиції
Як розпалити вогнище і зварити на ньому юшку
Харчування звичайне
Святкові учти
Пані Таня кухар
Містика вогню
Щоденна процедура підняття і спуску прапора
Заготівля  дров часом потребує певних акробатичних здібностей, які демонструє Павло. Пан Ігор між тим звично  каже: "Нічого в тебе не вийде!"
У таких наметах жили колись учасники експедиції.
Часи змінилися і з ними змінилося табірне життя, що організується за сигналам Капітана, які він видуває тепер на справжній трубі, а не на сантехнічних деталях, як було раніше. Майже усі тепер мають власні гарні намети, вилізати з яких ранком за сигналом побудки дуже не хочеться. Більш дієвим є сигнал шикуватися на ранкову лінійку.
В експедиції завжди є прихильники здорового способу життя, які встають за сигналом побудки і роблять ранкову руханку.
Їжу собі учасники експедиції роблять почергово. Звичайно чергують парами. Але інколи чергові мають добровільних помічників.
Звичяайно дністряни у таборі відпосивають, тобто байдикують, але дехто з азартом займається суспільно корисною працею, скажімо, риболовлею.
Сушити речі в експедиції доводиться не рідко. В дощову погоду це робиться біля ватри, але так само нерідко при цьому щось згоряє.
Збирання байди цікавить усіх. Без числених порад цей процес не обходиться. Але цікаво, що впродовж років найскладнішу операцію робили неправильно і це був великий клопіт, аж поки в експедицію не приїхав один "інжінєр", який навчив нас виконувати цю операцію легко і швидко.
Післяобідня "сієста", або "адміральська година".
Пан Боцман розважає команду після сієсти.
На головну сторінку сайту "Дністровські ремінісценції"