Від околиць Галича до Коропця
Вгорі: Дністер біля Галича у 2001 р. Фото І. Кокотиня.Вид від церкви Пантелеймона. Праворуч: Веселка над Дністром біля с. Козарі. Фото О. Бородюка.
До Галича мандрівника супроводжує доволі одноманітний краєвид. Береги тут невискі, урвисті, що дає можливість береговим ластівкам утворіювати в глині сотні нірок для гніздування. Таку одноманітність можуть скрасити хіба що природні явища. Полярного сяйва тут не буває, але веселки часом утворють над Дністром нерукотворні мости, які приведуь у захват будь-кого. Перед Галичем, під церквою Пантелеймона в Дністер впадає Лімниця. Вода в ній така чиста, що її можна пити. Однак краще це робити з раннього ранку, поки ще через річку не прогнали на випасання нерозумних корів, які полюляють здійснювати свої природні потреби просто у кристально чисту воду. Тут і далі - світлини Олега Бородюка 2006 року.
А якщо хтось буде підніматися до церкви Пантелеймона подивитись цей шедевр архітектурного мистецтва, він не незабариться сфотографувати також неосяжну оком панораму Дністровської долини, на дні якої саме і протікає Лімниця, але її саму звідси не видно.
Село Маринопіль теж ролзташоване на високій горі, з якої велична панорама дністровської долини відкриваеться на 180 градусів.
За Маринополем краєвид міняється. Це ще не каньйон, але урвисті береги піднімаються вище, а при гирлі Золотої липи вже виступають кам'яні скелі (праворуч).
Панорама від Одаєва на правому березі Дністра є справжньою візиткою карткою Дністра. З висоти більше ніж сто метрів над водою відкривається вид на оточений високими берегами півострів, який в цьому місці утворює ріка. На одній світлині неможливо передати всю цю широчінь. Вгорі видно ліву частину півострову, внизу - праву і табір експедиції на березі.
За Нижневим починається Дністровський каньойн. Високі червоні гори піднімаються почергово то з одного, то з другого берега. Найбільш мальовничі вони перед Коропцем за селом Будзин.
На головну сторінку сайту "Дністровські ремінісценції